هدر دسکتاپ سبز هدر موبایل سبز

درباره ما

داروخانه بزرگ شبانه روزی حاتم در مهر ماه سال 1395 با هدف اشتغال زایی و خدمت رسانی در شهر زیبای شیراز واقع در استان فارس توسط سرکار خانم دکتر افسانه حاتم جهرمی تاسیس گردید. از ابتدای امر موضوع احترام به مشتری مهمترین اصل خدمات رسانی این داروخانه بوده است و مفتخریم که این موضوع همواره سرلوحه این مجموعه قرار گرفته است همچنین در راستای مسئولیت و تعهد اجتماعی سرمایه گذار مجموعه حاتم این داروخانه با تلاش های 24 ساعته تمامی کارکنان کوشیده است با تهیه و تامین دارو های تخصصی، داروهای بیماری های خاص، مکمل های دارویی و بدنسازی، محصولات مراقبتی پوست و مو، رضایت تمامی مراجعین محترم را فراهم سازد و در این امر همواره رتبه اول را در استان فارس و جنوب کشور را داشته باشد . خدمات رسانی به بیش از 2000 نفر در روز، اشتغال زایی برای بیش از 150 نفر و همچنین گستردگی دسته بندی سایت فروش اینترنتی داروخانه حاتم ، گواه بر این مساله می باشد . این مجموعه همواره متمرکز بر حفظ و نگهداری تمامی محصولات تحت استانداردها و نظارت مستقیم دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشد و این امر در مجهزترین انبار های این مجموعه صورت می پذیرد. کنترل کیفی محصولات از لحظه ورود تمامی اقلام تا زمانی که مورد استفاده هم وطنان قرار می گیرد مورد بررسی و پایش می باشد.

وب سایت بهترین داروخانه آنلاین حاتم از دی ماه سال 1401  پس از کسب مجوز های لازم، جهت تسهیل دسترسی تمامی هموطنان عزیز به محصولات این مجموعه راه اندازی گردیده است . تمامی هموطنان می توانند با مراجعه به وب سایت، انواع محصولات موجود در این داروخانه آنلاین را مشاهده و خریداری نمایند. در حال حاضر محصولات موجود در داروخانه اینترنتی بزرگ شبانه روزی حاتم به دسته های ذیل تقسیم می گردند.

1- مکمل های بدنسازی

2- مکمل های غدایی

3- مکمل های دارویی

4- تجهیزات پزشکی

5- تجهیزات مصرفی

6- مادر و کودک

7- مراقبت از پوست و مو

8- بهداشت فردی

9- آرایشی

 

حمایت از مصرف کنندگان در داروخانه حاتم شیراز صرفا یک شعار نیست کارشناسان مجرب مجموعه حاتم ضمن تضمین اصالت کالاها همواره بصورت حضوری ، تلفنی و آنلاین پاسخگوی مشتریان گرامی می باشند.