هدر دسکتاپ سبز هدر موبایل سبز

تعرفه ارسال کالا

تعرفه ارسال کالا

در این بخش هزینه مرسولات از داروخانه دکتر حاتم شیراز به کل کشور به صورت دقیق شرح داده شده است. قابل ذکر است هزینه ارسال تمامی سفارش های بالای 500 هزارتومان که از طریق پست پیشتاز و یا پیک ارسال می گردند کاملا رایگان می باشد.

تعرفه ارسال کالا در شهر شیراز و شهر صدرا

  1. هزینه ارسال سفارشات در شیراز با پیک داروخانه، مبلغ 15،000 تومان می باشد و مدت زمان دریافت حداکثر 24 ساعت پس از سفارش می باشد.
  2. هزینه ارسال سفارشات در صدرا با پیک داروخانه، مبلغ 15،000 تومان می باشد و مدت زمان دریافت حداکثر 24 ساعت پس از سفارش می باشد.
  3. هزینه ارسال سفارشات در شیراز با پیک فوری، مبلغ 65،000 تومان می باشد و مدت زمان دریافت کالا حدود 2 ساعت پس از سفارش می باشد.
  4. هزینه ارسال سفارشات در صدرا با پیک فوری، مبلغ 75،000 تومان می باشد و مدت زمان دریافت کالا حدود 3 ساعت پس از سفارش می باشد.

 

تعرفه ارسال کالا به کل ایران

  1. هزینه ارسال کالا به کل کشور از طریق پست پیشتاز مطابق با تعرفه اداره پست می باشد.
  2. هزینه ارسال کالا به تهران از طریق پست ویژه به مقدار 50،000 تومان بیشتر از ردیف یک می باشد و این مبلغ به صورت واریز به شماره کارت اعلامی از متقاضیان این سرویس دریافت می گردد.
  3. هزینه ارسال کالا به کل کشور از طریق تیپاکس به صورت پس کرایه بوده و مطابق با تعرفه مجموعه تیپاکس می باشد البته مشتریان در صورت نیاز به این سرویس می بایست هزینه بسته بندی را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.

 

ارسال رایگان

مجددا تاکید می گردد که سفارش هایی با مبلغ 500 هزار تومان یا بیشتر که از طریق پست ویژه و یا پیک (حتی ارسال فوری) ارسال می گردند کاملا رایگان می باشد. مرسولاتی که از طریق تیپاکس یا پست ویژه ارسال می گردند تنها شامل بسته بندی رایگان می شوند.